Menü
ANA SAYFA
AKTÜALİTE
=> 2199-Once Zihniyet Degismeli
=> Belgesiz Avcilik Yapanlara Ceza Kesildi
=> Salihli de Petrol Bulundu
=> Kartal Stadyumu Projesi Iptal
=> AK Parti Milletvekili Salihli de
=> Reflektif Zorunlulugu
=> Hayirseverden Burs
=> Ovacik Yaylasi Yoruk Senligi
=> Salihlide Tenis Kort Sayisi
=> Manisada 2022-2023 Ogretim Yili
=> Gediz Ovasinda Uzum Pekmezi
=> Badem Hasadi
=> Salihlili Judocudan Altin Madalya
=> Ismail Bilen ve Zeki Kayda dan Demirkiran a Ziyaret
EDiTÖRDEN
HiKAYELER-YAZILAR
SALİHLİ SANAT DOSTLARI
AYIN KiTABINI TANIYALIM
R Ö P O R T A J L A R
ŞAiRLER-ŞiiRLER
SPOR HABERLERi
TÜRKİYE'Yİ TANIYALIM
Salihli-MANİSA ve Rotterdam-HOLLANDA
KARAKALEM
YAZARLAR-HABERCi
L i N K L E R
V i D E O L A R
Ziyaretçi Defteri
İletişim : mustafa_toga@hotmail.com
Arşiv-I ...... H A B E R L E R : 001-200
Arşiv-II .... H A B E R L E R : 201-341
Arşiv-III ... H A B E R L E R : 342-414 .......... 2304-2404
Arşiv-IV ... H A B E R L E R : 415-522
Arşiv-V ..... H A B E R L E R : 523-642
Arşiv-VI . H A B E R L E R : 643 - 800
Arşiv-VII. H A B E R L E R : 801-1101
Arşiv VIII. H A B ERLE R: 1102-1500
Arşiv-IX. H A B E R L E R: 1501-1850
Arşiv-X.. HABERLER: 1851-2150
Arşiv-XI.. HABERLER: 2151-2303
 

AK Parti Milletvekili Salihli de

 


AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ SEMRA KAPLAN KIVIRCIK SALİHLİ’DE

Ak Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık Salihli’de temaslarda bulundu. Yenipazar Köyü’nde ise önce muhtar Züleyha Buğurcu’yu ziyaret edip, taleplerini dinledi. Daha sonra Köy kahvesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Salihli-MANİSA

10 Ağustos 2022 //Haber Merkezi // 499

Ak Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık Salihli’de temaslarda bulundu. Parti binasında İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partili bayanlar ile bir araya gelen Ak Parti Manisa Milletvekili semra Kaplan Kıvırcık program kapsamında Yılmaz Beldesi’nde Taylan ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Yenipazar Köyü’nde ise önce muhtar Züleyha Buğurcu’yu ziyaret edip taleplerini dinledi. Daha sonra Köy kahvesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

SİZLERLE BİR ARADA OLMAKTAN MUTLUYUZ

“Ak Parti Manisa Milletvekilleri olarak saha çalışmalarını önemsiyoruz ve sizlerle bir arada olmaktan mutluyuz. Taleplerinizi, sorunlarınızı ve memnuniyetlerini dinliyoruz ve doğru kararlar almamızda etkili oluyor. İktidara geldiğimiz tarihten bugüne kadar gelen 20 yıllık süreçte önemli projeleri hayata geçiren ve yeni projeler üreterek vatandaşlarımızın hizmetine sunan bir partinin temsilcileriyiz. Ak Parti iktidarı döneminde dünyanın en büyük köprülerinden biri yapıldı. Avrupa’nın en yüksek barajı hayata geçirildi. En önemlisi ’de Fatih Sultan Mehmet gemileri karadan yüzdürmüş torunları olarak bizlerde denizin altından tünel yaparak trenleri ve otomobillerin geçişini sağladık. Bu anlamda bizler güçlü ve büyük Türkiye’nin gereğini yerine getirip çok güçlü icraatlar yapan bir iktidarın mensupları olmaktan gururluyuz. Bunun bilinciyle, güveniyle ve gururuyla vatandaşlarımızın karşısına çıktığımızda yaptığımız icraatları anlatmak için heybemiz çok dolu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vizyoner liderliği ile zaten bizlere hizmet anlamında vatandaşlarımızın karşısına çıktığımızda anlatacağımız çok argumanı sağlamış durumda. Bizler yolun çok büyük kısmını aşmış, hedeflemiş olduğumuz birçok yatırımı tamamlamış ve bundan sonra artık Türkiye’nin birçok refah ve genel hizmet alanındaki itibarını arttıracak konulara gelmiş durumdayız”dedi.

SEÇİMLER İÇİN SAHA ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLADIK

2023 seçimleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ak Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık,”2023 yılında yapılacak olan seçimler için uzun bir süre var ve bu süreçte bizler sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve vatandaşlarımız ile bir arada olmayı önemsiyoruz. Sizlerden ricamız aile olarak her zaman sahada olalım ve yapmış olduğumuz icraatları anlatalım, hatırlatalım. Gençlerimize, hanımlarımıza, beylere ve evlatlarımıza onlar için daha güçlü bir Türkiye hazırlama yolunda vizyonumuzu ve yerine getirdiğimiz icraatları anlatalım. Bu seçimlerde karşımızda bir ittifak var. Bu ittifakın yapacakları ve yapabilecekleriyle ilgili hepimiz bir fikir sahibi olduk. Bizimde elimiz güçlü ve yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır ”dedi.

Ak Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık’ın Salihli programında İl Yönetim Kurulu üyeleri Ataman Taydaş, Emre Şener Faruk Erdoğan,Faruk Taşoğlu, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

 
Bugün 565206 ziyaretçi (1466065 klik) kişi burdaydı!
 
Her Gün Yeni Bir Başlangıçtır.....Toga Medya.....2006 dan bu yana

“Düşünce, Aktüalite, Edebiyat”
TÜRKİYE
 
Copyrigt 2014 ..... Her Hakkı Saklıdır ..... Design by TogaMedya
Sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. mustafa_toga@hotmail.com ve info@togamedya.net E-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz…