Menü
ANA SAYFA
YOL HiKAYELERi
AKTÜALİTE
=> Ramazan Oncesi Mezarliklarda Hummali Calisma
=> Turizm Devinden Mujdeli Haber
=> Paylasacak Bir Kitabim Var
=> Canakkale Kara Savaslari
=> Bilgisayar Dudak Ucuklatti
=> Anket Analizi
=> Hollanda da Anma Gunu Torenleri
=> ABD li ilac firmasi Pfizer
=> Semerkant'in Gulu Kitabi Tanitildi
=> Baglarda Yaprak Sezonu Basladi
EDiTÖRDEN
SALİHLİ SANAT DOSTLARI
AYIN KİTABINI TANIYALIM
R Ö P O R T A J L A R
ŞAİRLER-ŞİİRLER
SPOR HABERLERİ
TÜRKİYE'Yİ TANIYALIM
Salihli-MANİSA ve Rotterdam-HOLLANDA
KARAKALEM-İlginç Resimler
YAZARLAR-Haber Portalı
L İ N K L E R
V İ D E O L A R
Ziyaretçi Defteri
GALERİ > Platform > Kadın >
İletişim : m.togamedya@hotmail.com
Arşiv-I ...... H A B E R L E R : 001-200
Arşiv-II .... H A B E R L E R : 201-341
Arşiv-III ... H A B E R L E R : 342-414
Arşiv-IV ... H A B E R L E R : 415-522
Arşiv-V ..... H A B E R L E R : 523-642
Arşiv-VI . H A B E R L E R : 643 - 800
Arşiv-VII. H A B E R L E R : 801-1101
Arşiv VIII. H A B ERLE R: 1102-1500
Arşiv-IX. H A B E R L E R: 1501-1850
Arşiv-X.. HABERLER: 1851-2150
Arşiv-XI.. HABERLER: 2151-3051
 

Bilgisayar Dudak UcuklattiYÜKSEK PERFORMANS BİLGİSAYARA HARCANAN PARA DUDAK UÇUKLATTI

https://www.togamedya.net/

Alaşehir'de yüksek performans ve özellikler için bir bilgisayara harcanan para dudak uçuklattı. Üstün özellikli bilgisayarı toplayan İlhanlar Mühendislik-Bilgisayar sahiplerinden Barış İlhan, müşteriden gelen talep doğrultusunda tüm özellikleri ile en iyi parçalardan bir araya getirilerek toplanan bilgisayarın tamı tamına 70 bin TL'ye mal olduğunu söyledi.

Alaşehir-MANİSA

03 Mayıs 2021 // Haber: Süleyman Arasan // 302

 

Son yıllarda toplumsal olarak teknolojiye ve bununla birlikte de teknolojik ürünlere olan ilgi arttı. Cep telefonundan tablete, oyun konsollarından diz üstü bilgisayarlara kadar artık evlerin vazgeçilmez birer aracı haline geldi. Özellikle Pandemi sürecinde çoğu vaktini evde geçirmek zorunda olan vatandaşlar için bu teknolojiler de yetersiz kalmaya başladı. Alaşehir'de bir vatandaş, daha yüksek performans ve özellikte bir bilgisayara sahip olabilmek için tam tamamına 70 bin TL harcadı.

Üstün özellikli bilgisayarı toplayan İlhanlar Mühendislik-Bilgisayar sahiplerinden Barış İlhan, Gelen talep doğrultusunda İstanbul, Ankara ve İzmir'den istenilen özelliklere sahip parçaların bir araya getirilerek monte edilen bu bilgisayarın tamı tamına 70 bin TL'ye mal olduğunu söyledi.

“ Bir bilgisayara harcanan para dudak uçuklattı”

Alaşehir'de yüksek performans ve özellikler için bir bilgisayara harcanan para dudak uçuklattı. Tüm özellikleri ile en iyi parçalardan bir araya getirilerek toplanan bilgisayar tamı tamına 70 bin TL'ye mal oldu. Üstün özellikli bilgisayarı toplayan İlhanlar Mühendislik-Bilgisayar sahiplerinden Barış İlhan, Pandemi ile birlikte teknolojiye olan ilginin arttığını belirterek,” "Alaşehir'de yaklaşık 10 yıldır bilgisayar sektöründe faaliyet gösteriyorum. Korona virüs salgını sürecinde talepte ciddi bir artış oldu. Özellikle 18 - 35 yaş aralığı teknolojiye oldukça ilgili. Vakitlerinin çoğunu evde geçirmek zorunda kalan gençlerde oyun alışkanlıklarında ciddi artış oldu. XBox yeni nesil oyun konsollarına çok fazla talep var. Evde vakit geçirmek için oyun konsolları gibi teknolojik ürünler artık gençlerin vazgeçilmezi haline geldi. Kalite Yükseldikçe Fiyat Yükseliyor”dedi.

“İstenilen özellikler doğrultusunda her keseye hitap edecek şekilde teknolojiye ulaşmak artık çok kolay”

Teknolojik ürünlerde istenen özelliklere göre fiyatların da değişiklik gösterdiğini belirten Barış İlhan, "Vatandaşların istediği özellikler doğrultusunda her keseye hitap edecek şekilde teknolojiye ulaşmak artık çok kolay. İstediğiniz özelliklere ve ekonomik durumunuza göre Bin TL'ye de, 100 Bin TL'ye de tablet, bilgisayar gibi teknolojik ürüne sahip olabiliyorsunuz. Mesela geçtiğimiz günlerde yüksek özellikte bir bilgisayar siparişi aldık müşterimizden. İstanbul, Ankara ve İzmir'den istediğimiz özelliklere sahip parçaları getirttik. Bu bilgisayar bize 70 Bin TL'ye mal oldu. İstediğiniz özelliklere göre fiyatta değişiyor" dedi.


Bugün 335497 ziyaretçi (830894 klik) kişi burdaydı!
 
Her Gün Yeni Bir Başlangıçtır.....Toga Medya.....2006 dan bu yana

“Düşünce, Aktüalite, Edebiyat”
TÜRKİYE
 
Copyrigt 2014 ..... Her Hakkı Saklıdır ..... Design by TogaMedya
Sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. mustafa_toga@hotmail.com ve info@togamedya.net E-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz…