<br>
<table border=
 
Menü
ANA SAYFA
AKTÜALİTE
=> Su Hayattir
=> Kula da topraksiz üretim yapildi
=> Bir Anlik Öfke Katil Edecekti
=> Demirköprü Barajinin Doluluk Orani Yüzde 32 Oldu
=> Hollanda da Elektrikli Araclara ilgi Azaldi
=> Salihli Huzurevi Sakinlerine Gözleme Actilar
=> Salihli Kirazi Görücüye Cikti
=> Salihlili Kadin Girisimciler in Tanitim Günleri
=> Kacak Sondaja Izin Yok
=> Demirören Holding Bazi Binalarini Devretti
=> Manisa da Orman Yasagi
=> Tülüşahlari Koparma 387 Bin
=> Manisali Ögrencilere Ücretsiz Ring Seferleri Basladi
=> Cocuk Kültür Sanat Merkezi Mezuniyeti
=> Egede Su Birikintisinden Trafik Durdu
=> Hollanda Besiktaslilar Derneginden Müjde
=> Sicaklar Üzümcüyü Vuruyor
EDiTÖRÜN SECTiKLERi
HiKAYELER VE YAZILAR
SALİHLİ SANAT DOSTLARI
SPOR SERVİSİ HABERLERi
AYIN KiTABINI TANIYALIM
R Ö P O R T A J L A R
ŞAiRLER-ŞiiRLER
TÜRKİYE'Yİ TANIYALIM
Salihli-MANİSA ve Rotterdam-HOLLANDA
KARAKALEM
YAZARLAR-HABERCiLER
L i N K L E R
V i D E O L A R
Ziyaretçi Defteri
İletişim : mustafa_toga@hotmail.com
Arşiv-I ...... H A B E R L E R : 001-200
Arşiv-II .... H A B E R L E R : 201-341
Arşiv-III ... H A B E R L E R : 342-414 .......... 2304-2404
Arşiv-IV ... H A B E R L E R : 415-522
Arşiv-V ..... H A B E R L E R : 523-642
Arşiv-VI . H A B E R L E R : 643 - 800
Arşiv-VII. H A B E R L E R : 801-1101
Arşiv VIII. H A B ERLE R: 1102-1500
Arşiv-IX. H A B E R L E R: 1501-1850
Arşiv-X.. HABERLER: 1851-2150
Arşiv-XI.. HABERLER: 2151-2303
 

Hollanda Besiktaslilar Derneginden Müjde

HOLLANDA BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDEN MÜJDE

 

Hollanda Beşiktaşlılar Derneğinden, Hollanda daki Beşiktaşlılara dernek lokali, mağza ve futbol okulu müjdesi!

 

Lahey-HOLLANDA

10 Haziran 2024 // Haber Merkezi // 888 //

 

Hollanda Beşiktaşlılar derneği olarak 9 Haziran günü Den Haag şehrinde sezon kapanışı olarak düzenlediğimiz Süleyman Seba futbol turnuvası coşkulu ve yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

16 takımdan oluşan ve toplamda yaklaşık 450 misafirin katılım gösterdiği turnuvanın misafirleri arasında Rotterdam konsolos muavini sayın Bilal Köse, dernek eski yöneticilerimiz, eski futbolcularımızdan Baki Mercimek ve Pascal Nouma vardı. Ayrıca Beşiktaş in yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst’un babası ve anneside özel misafirimiz olarak organizasyonumuza katıldılar.

Onursal başkanımız Süleyman Seba’nın ismini vermiş olduğumuz turnuvaya katılım gösteren 16 takımın arasından şampiyon olarak çıkan takım, Den Haag şehrinden “Team Seba”oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz. Turnuvada bulunan üye ve misafirlerimize dernek başkanımız Hacı Murat Aslan tarafından müjdeli haberler verildi. Hollanda Beşiktaşlılar Derneği olarak Nijmegen şehrinde bir tesisi kiralayarak Hollanda Beşiktaşlılar derneği tarihinde yeni bir sayfa açıldığını belirten başkanımız, açıklamarından satır başlıkları şu şekilde idi.

DERNEK LOKALİ

Hollanda Beşiktaşlılar derneği olarak 2004 yılından beri başarılı bir şekilde yürütmüş olduğumuz çalışmaları kendi tesisimiz ile daha üst seviyeye çıkartmayı arzuluyoruz. Nijmegen şehrinde bulunan Waalstad kulübü ile yapmış olduğumuz protokol ile birlikte artık Hollanda Beşiktaş lılar Derneği’nin genel merkezi Nijmegen şehri olmuştur. Hızlı birşekilde tadilat çalışmalarına başlayarak tesisi tamamı Beşiktaş atmosferine büründüreceğiz. Yeni sezonla birlikte açılışını yapacağımız tesisimiz artık Hollanda Beşiktaşlılar derneği üye ve misafirlerinin maçları izleyeceği ve sosyal aktivitelerde buluşacağı yeni kartal yuvası olacak. Yaklaşık 250 kişilik kapasitesi olan sosyal tesisin ayrıca 500 kişilik açık hava etkinlik alanı bulunmaktadır. Bunlara ek olarak tesisin 8 adet soyunma odası ve biri antrenman sahası toplamda 3 adet futbol sahası bulunmaktadır. Tesis içerisinde sosyal aktivite lokalleri ile birlikte dernek yönetimin kurulunun ofiside yer alacaktır.

 


POP-UP KARTAL YUVASI MAĞAZASI

Tüm bunların yani sıra tesis içerisinde Beşiktaş’ın maç günlerinde hizmete açılacak olan Pop-up resmi Kartal yuvası mağazası olacaktır. Mağazada sadece lisanslı ürünler olacaktır.


FUTBOL OKULU

Waalstad kulübü ile yapılan ek protokole istinaden Hollanda’da yeni bir Beşiktaş JK futbol okulunun alt yapı çalışmalarınada başlanılmıştır. Titizlikle yürütülecek bu çalışmada ön protokolleri imzaladığımız sponsorlarımızın desteği, Beşiktaş’ımıza futbol oynamış futbolcuların bilgi ve birikimleri ile, Hollanda ve Avrupada aktif scoutlar ve Hollanda’da futbolu bilen ve futbolun içinde olan önemli futbol insanları ile birlikte titiz bir çalışma yürüteceğiz. Başkanımız Sayın Hasan Arat ile yapmış olduğumuz son toplantıda bu projemizin müjdesini kendilerine vermiştik. Başkanımız tarafından olumlu karşılan bu çalışmamızın alt yapı çalışmalarını hızla tamamlayarak, resmi işlemlerin ardından futbol okulumuzu 2025 yılı içerisinde açmayı planlıyoruz. Tesisimizdeki mağza ve lokalimizi ise 2024-2025 sezonun ilk resmi maçı ile birlikte taraftar ve üyelerimizin hizmetine açmayı hedefliyoruz. Ayrıca sezonun ilk derbi müsabakasında, yurt içi ve yurt dışından misafirlemizin katılımı ile Hollanda Beşiktaş lılar derneğine yakışır bir şekilde muhteşem bir resmi açılış programı düzenlenecektir.
Bugün 904923 ziyaretçi (2361627 klik) kişi burdaydı!
 
Her Gün Yeni Bir Başlangıçtır.....Toga Medya.....2006 dan bu yana

“TogaMedya doğru, dürüst, şeffaf gazetecilik”
TÜRKİYE
 
Copyrigt 2014 ..... Her Hakkı Saklıdır ..... Design by TogaMedya
Sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. mustafa_toga@hotmail.com ve info@togamedya.net adresinden bize ulaşabilirsiniz…