![](//img.webme.com/pic/t/togamedya/1238-Anaokulu.JPG)
BİNTEPELER ANA OKULUNDA; MİNİK ELLERİN MUHTEŞEM SERGİSİ
Henüz çok yeni geçmişi olmasına rağmen yetiştirdikleri öğrenciler ve ana okulundaki çok renklilik sergiyede aynen yansıdı.
Salihli-MANİSA
27 Mayıs 2017 // Gülgün Yalvaç // 1238
Toplamda 92 öğrencisi lalaler, menekşeler, orkideler, papatyalar ve nilüferlerden oluşan 5 sınıf öğretmenleri Nesrin ERASLAN, Nuriye ORHON, Figen AKTAŞ, Rabia NEMUTLU FİDAN, Elçin DAĞLI ve okul müdürleri Ayşe ŞİMŞEK rehberliğinde 5 sınıftaki 92 öğrencinin yaptığı resimleri ve el işlerini sergilediler.
![](//img.webme.com/pic/c/cokelekkoyu/1238-_Anaokulu_1.jpg)
Sergi açılıiına katılan öğrenci velileri yapılan resim ve elişlerini hayranlıkla izlerken 19 öğrenci İstiklal maşının tamamını ezberlemiş olarak velilere bunu sesli olarak sergilediler.
Müdür Ayşe ŞİMŞEK: “Bu sergiyinin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerine ve personeline teşekkür edip öğrencileri başarılarındamn dolayı kutladı.