SANAYİ ESNAFINI RAHATLATAN KARAR
Salihli Küçük Sanayi Sitesi’nde elektrik sayaçlarının işyerlerinin dışarısına takılması konusunda tedirgin olan esnafı rahatlatan açıklama Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç’ten geldi.
Salihli-MANİSA
16 Ocak 2020 // Süleyman Arasan/Mustafa Toga // 1902
Dinç, Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen’in devreye girmesi ile Gediz Elektrik ve EPDK üzerinden işlemin iptali için gerekli adımların atıldığını söyledi.
![](//img.webme.com/pic/p/platform-salihli/1902-Sanayi Sayaci (3).jpg)
S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İslam Korkusuz, esnafın elektrik sayaçlarının işyerlerinin dışarısına takılması konusunda tedirginliğini bize iletti diyen Selçuk Dinç; “Bizde ilçe yönetim kurulu olarak Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile görüştük. Sayın Milletvekilimiz İsmail Bilen’in devreye girmesiyle Gediz Elektrik ve EPDK üzerinden işlemin iptali için gerekli adımlar” dedi.
![](//img.webme.com/pic/p/platform-salihli/1902-Sanayi Sayaci (1).jpg)
İPTAL İŞLEMİNDEN ESNAF ÇOK MEMNUN
Eski Sanayi Sitesinde oto elektrikçisi olarak çalışan Bahri Tuna; “Alınan karar isabet oldu. Elektrik sayaçlarımız dükkan giriş kapısına yakın bir yerde duruyor zaten. Bunun dışarıya taşınması nereden baksanız 400-500 Tl ye patlar. İptal işleminden çok memnunuz” diye konuştu.